SALE WESELNE OPOLSKIE

1. Top 10 Sale weselne opolskie opinia okiem fotografa ślubnego jak to mówią, ja tu byłem miód i wino piłem 🙂

Sale weselne opolskie

2. Nikogo nie trzeba utwierdzać o tym że wesele to jedno z najważniejszych chwil w życiu człowieka dla tego wybór sali weselnej, domu weselnego jest bardzo istotne. Sale weselne opolskie posiadają bardzo duży wachlarz. Każdy przy takim wyborze kieruje się różnymi kryteriami. Dla jednego ważna będzie lokalizacja, kuchnia czy możliwość przenocowania gości.

 

3. Na co zwrócić uwagę przy wyborze sali weselnej

  1. Dogodna lokalizacja
  2. Sprawdzone opinie o restauracji od znajomych lub poszukać w internecie
  3. Dostosować budżet jaki mamy przeznaczony na wesele
  4. Jeżeli organizujemy wesele i większość gości mamy przyjezdni ważna rzeczą będzie możliwość noclegu.
  5. Profesjonalna obsługa sali.
  6. Styl w jakim jest kuchnia i restauracja czy to ma być klasyczny Hotel z salą, Zamek , Pałac czy dom weselny po prostu klimat miejsca musi nam się podobać.
  7. Jeżeli planujemy na weselu większą ilość to dobrze aby było zaplecze dla dzieci czy miejsce oddalone od ulicy.

4. Poniżej lista najciekawszych obiektów weselnych są tam Hotele, Dworki, Pałace, Zamki i domy weselne

5. Kolejność obiektów jest przypadkowa

Hotel Arkas Prószów

Top 10 Sale weselne opolskie .Trzygwiazdkowy obiekt położony 15 min od Opola posiada bazę noclegową na ponad 100 miejsc, sześć sal restauracyjno-konferencyjnych w tym dwie duże sale weselne. Do tego basen i część SPA. Rewelacyjne miejsce na wesele mamy tam wszystko co będzie potrzebne dobrą kuchnię przestronne wnętrze dla potrzeb miejsca w hotelu dla gości. Można tam zrobić naprawdę duże wesela na wysokim poziomie.

Hotel Regius

Jeżeli ktoś potrzebuje kameralnego miejsca z ciekawym ogrodem to miejsce będzie jak znalazł. Trzygwiazdkowy hotel zapewni miejsce dla spania. W ogrodzie można zaplanować ceremonię ślubna a sala weselna pomieści około 50 gości. Dobra kuchnia i przemiły personel umilą chwile.

Dwór Myśliwski Hubertus

To kompleks hotelowo-restauracyjny położony w sąsiedztwie Stobrawskiego Parku Krajobrazowego przepiękne miejsce w klimacie myśliwskim. Jeżeli zapragniemy wesela plenerowego to przepiękny ogród nam w tym pozwoli. Kuchnia jeżeli ktoś będzie chciał zaskoczyć gości dziczyzną to miejsce wymarzone dla niego.

Gościniec pod Róża

Chrząszczyce niedaleko Opola tam właśnie mieści się Gościniec pod Różą do dyspozycji mamy dwie sale bankietowa i czekoladowa, piwnica stolarnia, sala muzykalna i chata góralska w których możemy wyprawić wesele czy inne uroczystości. Do tego przepiękny ogród i miła obsługa z rewelacyjną śląską kuchnia.

Bajka Hotel & Resort – Restauracja

Jedno z piękniejszych miejsc na wesele w woj. opolskim mamy tu nowo wybudowany obiekt położony na 28ha. gdzie mamy nie tylko Hotel i Restauracje ale również zatokę. Możemy tu bez problemu zrealizować wesele w namiocie, restauracji czy ślub w plenerze. Miejsce do zadowoli najbardziej wymagające osoby pod każdym względem.

Pensjonat Villa Park Opole

Pensjonat ten położony na obrzeżach Opola ukryty w parku który pozwala uzyskać dyskrecję. Urokliwe wnętrza w sali jadalnej i ciekawe menu pozwalają wprawić niezapomniane wesele.

Dworek Komorno

Nowy kompleks Hotelowo- restauracyjny który dodatkowo posiada kręgielnie, pizza bar i mini golf w dużym ogrodzie w tylnej części obiektu. Lokal posiada 4 niezależne sale. Rewelacyjna część hotelowa, bardzo dobra kuchnia i profesjonalne podejście obsługi zapewnia niezapomniane chwile na waszym weselu.

Pałac Izbicko

Kolejny przepiękny obiekt w woj. Opolskim gdzie możemy kompleksowo wyprawić wesele. Znajdziemy tam przepiękny obiekt położony w parku. Historia Pałacu w Izbisku sięga XVI wieku. W 2003 roku pałac został odremontowany i przywrócony do dawnej świetności.

Villa Vanilla Kedzierzyn-Koźle

Kameralna obiekt położony w Kędzierzynie – Koźlu posiadający restaurację, salę weselną i 14 pokojowy hotel. Wieloletnie doświadczenie oraz pasja gospodarzy pozwalają organizować nie zapomniane wesela czy uroczystości.

sale weselne opolskie
sale weselne opolskie

Pałac Pawłowice

Kolejne przepiękne miejsce na organizacje ślubu. Obsługa posiada bogate doświadczenie w organizowaniu uroczystości dla najbardziej wymagających klientów którzy w dniu wesela lubią być doceniani. W obiekcie znajdziemy 3 sale balowe obok znajdziemy również restauracje na 190 osób. Oczywiście w obiekcie znajdziemy pokoje i cześć Spa.

 

fb_icon
twitter_icon
pin_icon
logo_icon