REFERENCJE

MAGDALENA I TYMOTEUSZ

Bardzo polecamy Lucjana, zależało nam na naturalnych zdjęciach i właśnie takie są, do tej pory je oglądamy. Bezproblemowa komunikacja, wszystko zgodnie z umową, pierwsze zdjęcia dostaliśmy 2 tyg po ślubie, wiec jak dla nas super ;)

PAULINA I MATEUSZ

Cała współpraca ułożyła się świetnie, nie było żadnych problemów z komunikacją. Podczas wesela można było zapomnieć o obecności fotografa, ma super umiejętność nie rzucania się w oczy, co więcej widać, że ta praca jest jego prawdziwą pasją. Zdjęcia są niepowtarzalne, zostały uchwycone te najbardziej ulotne i piękne momenty. Odkąd otrzymałam album zdjęć ślubnych, przeglądam go zdecydowanie za często :)

Z całego serca polecam!

GABRIELA I KRZYSZTOF

Skorzystanie z usług Lucjana to była najlepsza decyzja! Zdjęcia są przepiękne, kolory na zdjęciu oddają rzeczywistość, idealnie uchwycone emocje, pięknie złapane chwile. Sama zajmując się w przeszłości fotografią ślubną oczekiwałam najwyższej jakość i taka uzyskałam. Zdjęcia oddają dokładnie to jak ten dzień wyglądał, niesamowite! Dziękujemy!

SARA I ALEXANDER

Dziękujemy za przepiękną pamiątkę ślubną w postaci tylu cudownych zdjęć. Z całego serca polecam usługi Lucjana! Profesjonalne podeście bardzo miły kontakt, zaangażowanie i inicjatywa twórcza, wspaniała współpraca przed kamerą no i wykonanie pierwsza klasa.

Polecamy i pozdrawiamy, Sara i Alex

ANGELIKA I BARTŁOMIEJ

Usługi Lucjana możemy polecić z pełnym przekonaniem. Zaangażowanie, zrozumienie sytuacji i chęci z jakimi podszedł do zadania przerosły nasze oczekiwania. Widać było pasję do wykonywanej pracy, a to w połączeniu z profesjonalizmem daje rewelacyjne efekty. Jeszcze raz dziękujemy i gorąco zachęcamy każdego kto poszukuje wyjątkowego fotografa do skorzystania z usług Lucjana

MARTYNA I BENIAMIN

Współpraca z Lucjanem na każdym etapie przebiegała na najwyższym poziomie. Bardzo dobra komunikacja i dbałość o szczegóły. Lucjan z najwyższym zaangażowaniem i wrażliwością uchwycił emocje, które towarzyszyły nam podczas ślubu i wesela. Profesjonalnie podchodził do realizacji reportażu, jest dyskretny przez co czuliśmy się bardzo swobodnie. Dziękujemy za piękną pamiątkę i polecamy z całego serca !

GOSIA I CEZARY

Trafiliśmy na Lucjana z polecenia znajomej i był to dobry wybór, którego nie żałujemy. Współpraca od początku do końca pełna profesjonalizmu. Kontakt przebiegał bezproblemowo, efekty pracy są super. Polecamy z całego serca !

MAGDALENA I MATEUSZ

Jak najbardziej polecam! Jesteśmy bardzo zadowoleni ze zdjęć ślubnych jak i sesji ślubnej w plenerze, która wyszła zjawiskowo 🤩 pełen profesjonalizm i super komunikacja🙂

ŻANETA I KAMIL

Fotograf z najwyższej półki. Profesjonalny, kreatywny i idealnie układała nam się współpraca. Cudowanie uchwycone chwile ze ślubu i sesji poślubnej. Najpiękniejsza i najcenniejsza pamiątka. Jak najbardziej polecamy !

DOROTA I MATEUSZ

W dniu naszego ślubu Lucjan był dobrze zorganizowany, dyskretny (nie odczuliśmy dyskomfortu pomimo ciągłego fotografowania) i wiedział kiedy i gdzie być aby reportaż był dopięty na ostatni guzik. Zarówno ślub, wesele jak i plener wychwycił tak, że z największą przyjemnością oglądamy nasz album ze zdjęciami 😊 Przy organizacji naszej sesji plenerowej mogliśmy liczyć na pomoc ze strony Lucjana w wyborze odpowiedniego miejsca i pomimo, że wybraliśmy lokalizację gdzie cała nasza trójka wcześniej nie była, to nasz fotograf szybko się tam odnalazł, czego efektem są naprawdę świetne, pełne uroku zdjęcia

ADRIANA I TADEUSZ

Polecamy całym sercem Lucjana. Rok temu był z nami od samego rana do późnej nocy. Fotograf, który lubi to co robi był zawsze tam, gdzie coś się działo. Cały reportaż ślubny marzenie. Dziękujemy za Twoją pracę i zaangażowanie. P.S Zdjęcie na drodze w czasie sesji weselnej bezcenne. Pozdrawiamy Adriana i Tadeusz

ANNA I SZYMON

Całym sercem polecam współpracę z Lucjanem ! Zdjęcia przecudne, współpraca bardzo płynna, a samym ślubie i weselu pracował na tyle dyskretnie, że nie wprawiał nas w zakłopotanie. Nie czuliśmy jego obecności, co miało wpływ na to, ze zdjęcia wyszły bardzo naturalnie. Stuprocentowy profesjonalizm i zaangażowanie. Jeszcze raz bardzo serdecznie dziękujemy za pięknie udokumentowane wspomnienie i emocje.

Pozdrawiamy, Ania i Szymon

SANDRA I MICHAŁ

Współpraca z Lucjanem od początku do końca przebiegała sprawnie, komunikacja na odległość nie stanowiła żadnego problemu, a w dniu ślubu Lucjan spisywał się wspaniale! 😊Nie zamienilibyśmy go na żadnego innego fotografa. Efekty możemy już podziwiać w naszej galerii i codziennie do nich wracamy. Fajnie jest sobie przypomnieć jak dobrze się bawiliśmy.

Dziękujemy Lucjan, że byłeś z nami, rób dalej to co robisz, bo robisz to genialnie!

JUSTYNA I SZYMON

Bardzo polecamy Lucjana. Zdjęcia mistrzowskie! bardzo dobra współpraca, zaangażowanie, mnóstwo uśmiechu :)

WERONIKA I SZYMON

Szukając fotografa zależało nam na osobie, która robi ładne zdjęcia. Do Lucjana trafiliśmy z polecenia znajomych i już na pierwszym spotkaniu byliśmy zachwyceni. Super oferta, nieszablonowe zdjęcia (sporo ich przejrzeliśmy i żadne nie powtórzyło się dwa razy) i sama osobowość Lucjana, jego podejście do klienta. Ślub, wesele i sesja w plenerze to brak stresu, pełen profesjonalizm, brak uczucia bycia "na celowniku". Bardzo szybki kontakt, tak przed ślubem, jak i po nim, piękny album zdjęciowy, a co najważniejsze, najpiękniejsza pamiątka, która nie jest "ładnym zdjęciem" tylko dziełem. Gorąco polecamy i na pewno jeszcze wrócimy :)

EMILIA I MATEUSZ

Najlepszy! 🙂 Nic dodać nic ująć....

Pełne zaangażowanie, miła atmosfera współpracy, kreatywny, wspaniałe zdjęcia do których będziemy wracać często i dzięki nim przeżywać nasz dzień na nowo, świetne pomysły w dniu ślubu jak i na sesji plenerowej, a do tego zna ciekawe miejsca na sesje. Dziękujemy! E&M 🙂

WIKTORIA I MARTIN

Polecam, pełen profesjonalizm :)

ALINA I PRZEMEK

Z całego serca polecam Lucjana , profesjonalistę z dużej litery. Bardzo dziękujemy tobie za wspaniałe zdjęcia , za profesjonalne podejście do swojej pracy. Pamiętam jak powiedziałeś do nas : " róbcie swoje , nie zwracajcie na mnie uwagi", wtedy zrozumiałam że zdjęcia będą emocjonalne i naturalne, takie o jakich marzyłam. Jeszcze raz bardzo dziękujemy

fb_icon
twitter_icon
pin_icon
logo_icon